Vrijdag
We beginnen met een persoonlijke kennismaking met de andere deelnemers en na het diner is het het tijd voor de cacaoceremonie; cacao opent je hart voor diepgaande verbindingen en verlangens.
Zaterdag
Vandaag staat “Intentie” centraal. We starten al vroeg met een fijne meditatie, ademhalingsoefeningen (pranayama) en aansluitend een yoga sessie; Na het ontbijt maken we kennis met de Ayurvedische leer; we kijken naar de connectie tussen hoofd en lijf. We zoeken de frisse buitenlucht op voor een bijpassende opdracht én zorgen we voor voldoende vrijetijd; om te wandelen, wat te lezen of schrijven.
Na het diner sluiten we deze dag af met een heerlijk relaxte Yin Yoga en een Yoga Nidra sessie. Met het geleerde en de nieuwe inzichten nemen we de tijd om naar binnen te keren en te luisteren welke intentie jij wilt zetten.
Zondag
Deze dag draait om “Concrete stappen”.
We starten met hetzelfde fijne ritueel als op zaterdag; meditatie, ademhaling, yoga en een voedzaam ontbijt. Daarna komt het onderwerp “selfcare” aan bod, in combinatie met de intentie van gisteren.
Wat betekent selfcare voor jou? Waar wil je (extra) aandacht aan besteden komende tijd? Hoe ga je dat mogelijk maken voor jezelf? Relevante vragen waar Sandy & Sanja je mee zullen helpen om de antwoorden te formuleren, zodat je na dit weekend met concrete stappen thuis verder kunt.